YETİŞKİN KULLANICILAR İÇİN SİGARA ALTERNATİFİ.

Sigara içenler için tasarlandı, sigara içenler tarafından.
JUUL sigaraya tatmin edici bir alternatif olarak geliştirilmiştir.

Sigaraları ortadan kaldırarak, dünyadaki bir milyar yetişkin sigara içicisinin hayatını iyileştirme misyonumuzu öğrenin.

JUUL Cihaz

JUUL Pod

JUUL Aksesuar

JUUL satın almadan önce aklınızı kurcalayan pekçok soru olabilir. Sıkça merak edilen soruları aşağıdaki yazı dizimizde sizler için cevaplamaya çalıştık.

JUUL'Ü KEŞFEDİN

Sigara alternatifleri karmaşık ve göz korkutucu görünebilir, ancak yetişkin sigara içicileri tarafından kullanıldığında bu alternatiflerin pozitif etkilerinin olabileceğine inanıyoruz. JUUL siz düşünülerek geliştirilmiştir.

 

BASİT

 

Herhangi bir tuş veya düğme yok; sadece JUULpodu yerleştirin ve kullanıma hazırsınız.

 

TEMİZ

 

Külsüz ve kokusuz.

 

TATMİN EDİCİ

 

Ayarlanmış sıcaklık kontrolleri, nikotin tuzları ve farklı sertlik seçenekleri, değişim arayan sigara kullanıcılarının standartlarını karşılar.

 

JUULPODLAR

 

İki nikotin sertliği ve farklı aroma çeşitleri size yolculuğunuzu kişiselleştirme fırsatı sunar.

 

JUUL CİHAZI

 

JUUL cihazı bir USB Şarj Ünitesi ile birlikte gelir ve bir yıllık sınırlı cihaz garantisi mevcuttur. JUULpodlar ayrı olarak satılır. Çoğu JUUL kullanıcısı arabalarında veya evlerinde yedek bir cihaz bulundurur.

JUUL'Ü TANIYALIM

JUUL’e hoşgeldiniz – yetişkin sigara kullanıcıları için geliştirilmiş basit ve gerçekten tatmin edici bir buhar deneyimi.

 

JUUL SIRADAN BİR VAPORIZER DEĞİLDİR. İŞTE NEDENİ:

 

JUUL, sigara kullanıcılarının standartlarını tatmin edebilmek adına patentli e-likit ile birlikte sigaranınkine benzer nikotin seviyeleri kullanır.

 

CİHAZIN TEMEL ÖĞELERİ

 

JUULPOD AĞIZLIK Kullanım için bir JUULpod yerleştirin. İhtiyaç halinde podu değiştirin.

 

JUULPOD KAPAĞI (KULLANMADAN ÖNCE ÇIKARIN)

 

JUUL CİHAZI Bir pod yerleştirilmişken, batarya ömrünü görmek için cihaza iki kez hafif bir şekilde dokunun. Kurulum yapmak ve zorluk çekmek yok. JUUL akıllardaki basitlik ilkesi ile tasarlanmıştır.

 

USB ŞARJ ÜNİTESİ Bir USB girişi ile JUUL yaklaşık bir saatte yeniden şarj olur.

JUUL'E BAŞLARKEN

Sigara alternatifleri karmaşık ve göz korkutucu görünebilir, ancak yetişkin sigara içicileri tarafından kullanıldığında bu alternatiflerin pozitif etkilerinin olabileceğine inanıyoruz. JUUL siz düşünülerek geliştirilmiştir.

 

KUSURSUZ ÇEKİŞİ BULMAK

 

Sizin için neyin en iyi olduğunu keşfetmek için kendinize zaman tanıyın. JUUL ile geleneksel sigaraya göre daha farklı bir şekilde çekiş gerçekleştirdiğinizi hissedebilirsiniz.

 

JUUL’ÜN BUHARINA ALIŞMAK İÇİN ÖNCE HAFİF ÇEKİŞLERLE BAŞLAYIN.

 

RUTİNLER OLUŞTURMAK

 

Muhtemelen JUUL’den önce sigara kullanımı ile ilgili bazı rutinleriniz vardı. Başlangıçta, JUUL’e kolay bir geçiş sağlamak adına bu rutinleri JUUL’de devam ettirmek isteyebilirsiniz. Her zamanki gibi, JUUL’ü nerede kullanırsanız kullanın lütfen elektronik sigara kullanımı konusundaki kurallara saygılı olun.

 

JUUL’Ü NASIL DENEYİMLEYECEĞİNİZ SİZE KALMIŞ. FARKLI AROMA VE NİKOTİN SERTLİĞİ SEÇENEKLERİ ARASINDAN SEÇİMİNİZİ YAPIN.

 

ŞARJ & YEDEK CİHAZ

 

Cihazınızı şarj olmuş bir şekilde tutmak JUUL kullanımınızın kolaylığını artırmanıza yardımcı olur. Şanslısınız ki, JUUL cihazı hızlı bir şekilde şarj olur ve tam şarjlı bir cihaz 200 çekişe kadar dayanır, bu da bir JUULpodun ömrü kadardır.

 

JUUL CİHAZINIZI FAZLADAN ŞARJ EDEMEZSİNİZ. BU YÜZDEN, GECELERİ VEYA SİZ EVDEYKEN CİHAZI ŞARJDA BIRAKMAK HER ZAMAN İÇİN İYİ BİR FİKİRDİR.  

 

AROMA YOLCULUĞUNUZ

 

Başarılı bir geçiş yolculuğu için size uyan aromayı bulmanızın çok önemli olduğunu biliyoruz. Değişen ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına bazı aromaların 5% ve 3% nikotin sertliği seçenekleri mevcuttur.

 

İKİ FAVORİ AROMANIZ OLABİLİR VEYA GÜN İÇERİSİNDE FARKLI AROMALAR ARASINDA GEÇİŞ YAPMAK İSTEYEBİLİRSİNİZ.

 

KAZANIMLARINIZI KUTLAYIN

 

İlerlemenizle gurur duyun. Her yeni gün kazandıklarınıza ve bu değişikliği neden yaptığınızın arkasındaki sebeplere odaklanın.

 

UNUTMAYIN, YALNIZ DEĞİLSİNİZ. BİR MİLYONDAN FAZLA SİGARA KULLANICISI JUUL’E GEÇİŞ YAPTI.

JUULPOD TEMELLERİ

Siz kendinize uygun seçimin ne olduğuna karar verirken, tek kullanımlık, yerine bastırılarak yerleştirilen podlarımız deneyiminizi kişiselleştirmenizi daha kolay bir hale getirir.

 

Farklı seçeneklerde JUULpod aromaları sunuyoruz, bazı aromalar hem 5% hem de 3% nikotin sertliğinde mevcut durumdadır.

 

JUULPOD BİLEŞENLERİ

 

JUUL Labs, yıllarca süren araştırmalar sonucunda, sektörde önde gelen ABD ortakları ile birlikte katı kalite kontrol süreçleri altında kendi patentli e-likit formülünü geliştirdi.

 

PROPİLEN GLİKOL VE GLİSERİN (30/60 KARIŞIM) (90%’A KADAR)

 

Propilen glikol ve gliserin, görünür bir buhar yaratmak için kullanılan ve genellikle tıp, kişisel bakım ve gıda endüstrilerinde sıklıkla kullanılan likitlerdir. Tüm e-likitler olmasada çok büyük bir çoğunluğu propilen glikol (PG) içerir.

 

BENZOİK ASİT

 

Benzoik asit tütün ve diğer maddelerde doğal yollarla oluşan bir bileşendir. Bizim nikotin tuzu formülümüzün bir parçası olarak nikotin ile bir araya getirildiğinde sigaranınkine benzer bir tatmin duygusu sağlanmasına yardımcı olur.

 

NİKOTİN

 

Nikotin, tütün bitkisinden elde edilen bir uyarıcı maddedir. Biz e-likitlerimizde son derece saflaştırılmış, USP ve farmasötikal derecede bir nikotin kullanıyoruz.

 

AROMA

 

JUUL aromaları, her aroma için spesifik bir tat profili sağlayan hem doğal hem de yapay aroma bileşenlerinden oluşur.

 

Eğer elektronik sigara kullanımı veya nikotin alımının sağlığınız üzerindeki etkileri konusunda daha fazla sorunuz veya bazı endişeleriniz varsa, kendi sağlık profesyonelinize danışmanızı öneriyoruz.

Ürün Vitrini

Üstün aroma kalitesi ile herhangi bir düğme veya anahtar olmadan JUUL kullanımı kolaydır. JUUL Cihazı, sıcaklık kontrolünü kendi düzenleyen ve gliserol, propilen glikol, lezzet, nikotin ve benzoik asidi birleştiren tescilli bir e-sıvı formülasyonu ile doldurulmuş JUULpod'ları kullanan bir buharlaştırıcıdır. Bu özellikler JUUL'e özgüdür ve sigara külü ve kokusundan arınarak özgürlüğünüzü yaşamanıza izin verir. Sigaraya benzer nikotin seviyelerini barındıran JUUL, sigara içmekten vaz geçmek isteyen yetişkin sigara içenlerin standartlarını karşılama konusunda memnuniyet sağlar.

Erkeklerde Tütün Kaynaklı Ölümlerin Oranı Yüzde% (Kaynak:BBC)

  • Ölüm Oranı %
Whatsapp Destek
Yardıma İhtiyacınız mı Var?